MZK Nysa Sp. z o.o. realizuje KPOD.09.05-IW.02-0050/24-00 - przedsięwzięcie pn. "Poprawa mobilności na terenie Gminy Nysa i Gminy Otmuchów poprzez zakup 15 autobusów niskoemisyjnych".
AKTUALNOŚCI
Informacje
Przetargi
Platforma zakupowa
Praca
Strefa Płatnego Parkowania
PASAŻEROWIE
Rozkład jazdy
Cennik
Uprawnienia i ulgi
Regulamin przewozów
Punkt sprzedaży biletów
Bilety w smartfonie
Kontrola biletów
O SPÓŁCE
Kontakt
Władze spółki
Historia komunikacji w Nysie
Tabor autobusowy
Biuletyn Informacji Publicznej
Deklaracja dostępności
Oświadczenia spółki
Polski Fundusz Rozwoju
Pliki do pobrania
Projekty KPO/CUPT
USŁUGI
Wynajem autobusów
Serwis pojazdów
Serwis ogumienia i klimatyzacji
Reklama
Parking strzeżony
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Myjnia pojazdów

Bieg Nyski - utrudnienia w kursowaniu linii 3, 6, 8

W dniu 30.05.2026 (sobota) odbędzie się Bieg Nyski. Trasa biegu będzie prowadzić ulicą Sudecką (start/meta), Rodziewiczówny, Długosza, Mickiewicza, 3 Maja, Orzeszkowej, Biała Nyska Bukowa, Zamłynie, Mickiewicza.

Organizator planuje zamknięcie ul. Sudeckiej już o godzinie 13:00. Z tego powodu autobusy linii 3 oraz 6 od godziny 13:00 nie będą kursować przez Sudecką (przystanki Sudecka Rolnik i Gimnazjum), lecz pojadą objazdem przez Mickiewicza Sienkiewicza (Linia 3: godz: 13:03, 13:51, 15:09 i 15:50; Linia 6: 13:50 i 14:54).

Po godzinie 19:18 autobus z Białej Nyskiej najprawdopodobniej będzie zmuszony poczekać aż biegacze przebiegną ulicą Orzeszkową. Należy spodziewać się, że autobus po godzinie 19:18 przyjedzie na przystanki w Nysie opóźniony. Prosimy o przekazanie tej informacji szczególnie pracownikom ze Siestrzechowic, Kopernik, Morowa, Iławy oraz Białej Nyskiej, którzy tym autobusem jeżdżą do pracy w Nysie. Także kurs w stronę Białej Nyskiej po godzinie 19:58 z Transbudu może zostać opóźniony.

ŁP
2026-05-25 13:18
RODO
Wszelkie prawa zastrzeżone © MZK Nysa 1954-2026